Os 14886 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 19.24 | 5 | |||
Břevnice | 19.30 | 19.30 | |||
Rozsochatec | 19.37 | 19.38 | 2 | ||
Chotěboř | 19.47 | 19.48 | 3 | ||
Bílek | 19.53 | 19.53 | |||
Sobíňov | 19.56 | 19.56 | |||
Ždírec nad Doubravou | 20.01 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci