Os 14079 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Červenka | 19.53 | 1/1 | |||
Litovel | 19.57 | 19.57 | 2 | ||
Litovel město | 20.00 | 20.00 | |||
Litovel předměstí | 20.02 | 20.27 | 2 | ||
Myslechovice | 20.30 | 20.30 | |||
Cholina | 20.33 | 20.33 | |||
Odrlice | 20.36 | 20.36 | |||
Senice na Hané zastávka | 20.39 | 20.39 | |||
Senice na Hané | 20.42 | 21.06 | 4 | ||
Náměšť na Hané | 21.10 | 21.11 | |||
Drahanovice | 21.13 | 21.14 | 3 | ||
Slatinice | 21.18 | 21.18 | |||
Třebčín | 21.21 | 21.22 | 3 | ||
Kaple | 21.27 | 21.27 | |||
Čelechovice na Hané | 21.31 | 21.31 | |||
Kostelec na Hané | 21.35 | 21.36 | 2 | ||
Prostějov místní nádraží | 21.42 | 21.43 | 2 | ||
Prostějov hlavní nádraží | 21.47 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci