Os 14065 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Červenka | 8.10 | 1/1 | |||
Litovel | 8.14 | 8.14 | 2 | ||
Litovel město | 8.17 | 8.17 | |||
Litovel předměstí | 8.19 | 8.27 | 3 | ||
Myslechovice | 8.30 | 8.30 | |||
Cholina | 8.33 | 8.33 | |||
Odrlice | 8.36 | 8.36 | |||
Senice na Hané zastávka | 8.39 | 8.39 | |||
Senice na Hané | 8.42 | 9.06 | 4 | ||
Náměšť na Hané | 9.10 | 9.11 | |||
Drahanovice | 9.13 | 9.14 | 3 | ||
Slatinice | 9.18 | 9.18 | |||
Třebčín | 9.21 | 9.22 | 3 | ||
Kaple | 9.27 | 9.27 | |||
Čelechovice na Hané | 9.31 | 9.31 | |||
Kostelec na Hané | 9.35 | 9.36 | 2 | ||
Prostějov místní nádraží | 9.42 | 9.43 | 2 | ||
Prostějov hlavní nádraží | 9.47 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci