Os 14051 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 22.23 | ||||
Olomouc-Smetanovy sady | 22.27 | 22.27 | |||
Olomouc-Nová Ulice | 22.29 | 22.29 | 2 | ||
Olomouc město | 22.31 | 22.32 | 2 | ||
Olomouc-Hejčín | 22.34 | 22.34 | |||
Olomouc-Řepčín | 22.37 | 22.38 | 1 | ||
Horka nad Moravou | 22.42 | 22.42 | |||
Skrbeň | 22.45 | 22.45 | |||
Příkazy | 22.49 | 22.49 | 3 | ||
Senice na Hané | 22.55 | 22.55 | 2 | ||
Náměšť na Hané | 23.00 | 23.00 | |||
Drahanovice | 23.03 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci