Os 14007 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 6.31 | ||||
Olomouc-Smetanovy sady | 6.36 | 6.36 | |||
Olomouc-Nová Ulice | 6.37 | 6.38 | 2 | ||
Olomouc město | 6.40 | 6.40 | 2 | ||
Olomouc-Hejčín | 6.42 | 6.42 | |||
Olomouc-Řepčín | 6.46 | 6.46 | 1 | ||
Horka nad Moravou | 6.50 | 6.50 | |||
Skrbeň | 6.54 | 6.54 | |||
Příkazy | 6.57 | 7.03 | 2 | ||
Senice na Hané | 7.09 | 7.10 | 3 | ||
Náměšť na Hané | 7.15 | 7.15 | |||
Drahanovice | 7.18 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci