Os 13659 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město pod Sněžníkem | 8.28 | 2 | |||
Chrastice | 8.32 | 8.32 | |||
Vysoké Žibřidovice | 8.38 | 8.38 | |||
Hanušovice zastávka | 8.44 | 8.44 | |||
Hanušovice | 8.48 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci