R 1277 | |
Řazení vlaku: 843 + 2xBtn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 20.02 | ||||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 20.19 | 20.20 | 3 | ||
Turnov | 20.39 | 20.42 | 2/2 | ||
Malá Skála | 20.50 | 20.51 | 3 | ||
Železný Brod | 20.58 | 21.00 | 3 | ||
Semily | 21.07 | 21.08 | 2 | ||
Stará Paka | 21.25 | 21.27 | Pardubické 2 | ||
Dvůr Králové nad Labem | 21.56 | 22.01 | 2 | ||
Jaroměř zastávka | 22.11 | 22.12 | |||
Jaroměř | 22.15 | 22.21 | 3 | ||
Smiřice | 22.27 | 22.28 | 2 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 22.38 | 22.41 | 2 | ||
Opatovice nad Labem-Pohřebačka | 22.46 | 22.47 | 3 | ||
Čeperka | 22.51 | 22.51 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 23.06 | 23.07 | 3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 23.10 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci