Vlak Os 12581 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolešovice | 10.52 | ||||
Přílepy | 10.59 | 11.00 | |||
Kněževes | 11.03 | 12.03 | |||
Chrášťany zastávka | 12.09 | 12.10 | |||
Olešná u Rakovníka | 12.14 | 12.15 | |||
Krupá | 12.25 | 12.35 | |||
Lužná u Rakovníka | 12.43 | 4 |
jede v od 12.VII. do 30.VIII.;
historický parní vlak, globální cena
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci