R 1182 | |
Řazení vlaku: 843 + Bftn791 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 18.05 | 1v | |||
Kaznějov | 18.31 | 18.32 | 3 | ||
Plasy | 18.38 | 18.39 | 2 | ||
Žihle | 18.57 | 18.57 | 3 | ||
Blatno u Jesenice | 19.08 | 19.08 | 3 | ||
Kryry | 19.19 | 19.20 | 2 | ||
Vroutek | 19.26 | 19.26 | 3 | ||
Podbořany | 19.34 | 19.35 | 2 | ||
Žatec západ | 19.56 | 19.57 | 3 | ||
Žatec | 19.59 | 20.02 | 2 | ||
Chomutov | 20.27 | 20.29 | 3 | ||
Odb Chomutov město | 20.31 | 20.32 | |||
Jirkov zastávka | 20.35 | 20.36 | |||
Most | 20.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci