R 1170 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 8.28 | 1 | |||
Jablonné v Podještědí | 9.03 | 9.03 | 3 | ||
Mimoň | 9.16 | 9.17 | 3 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 9.33 | 9.39 | 1/4 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 9.59 | 10.00 | 2 | ||
Děčín východ | 10.09 | 10.10 | 3 | ||
Děčín hlavní nádraží | 10.14 | 10.16 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 10.32 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci