R 1126 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Btn753 + 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 12.09 | 2 | |||
Opava východ | 12.29 | 12.33 | 1 | ||
Opava západ | 12.38 | 12.38 | 3 | ||
Krnov-Cvilín | 12.58 | 12.59 | |||
Krnov | 13.03 | 13.09 | 3 | ||
Milotice nad Opavou | 13.24 | 13.25 | 3 | ||
Bruntál | 13.35 | 13.36 | 3 | ||
Valšov | 13.44 | 13.45 | 3 | ||
Lomnice u Rýmařova | 13.53 | 13.54 | |||
Dětřichov nad Bystřicí | 14.00 | 14.03 | 3 | ||
Moravský Beroun | 14.12 | 14.12 | 2 | ||
Domašov nad Bystřicí | 14.19 | 14.20 | 3 | ||
Hlubočky-Mariánské Údolí | 14.40 | 14.40 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 14.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci