Vlak 13779 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kouty nad Desnou | 18.59 | ||||
Loučná nad Desnou-Rejhotice | 19.02 | ||||
Loučná nad Desnou | 19.05 | ||||
Loučná nad Desnou-Filipová | 19.08 | ||||
Velké Losiny zastávka | 19.12 | ||||
Velké Losiny | 19.14 | 19.16 | |||
Rapotín | 19.19 | ||||
Rapotín zastávka | 19.20 | ||||
Petrov nad Desnou | 19.27 | ||||
Vikýřovice-Lesní | 19.29 | ||||
Vikýřovice | 19.31 | ||||
Vikýřovice u penzionu | 19.33 | ||||
Šumperk | 19.36 | 2B/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci