Vlak Os 13778 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 18.57 | 2B/3 | |||
Vikýřovice u penzionu | 18.59 | ||||
Vikýřovice | 19.01 | ||||
Vikýřovice-Lesní | 19.03 | ||||
Petrov nad Desnou | 19.06 | 19.07 | |||
Rapotín zastávka | 19.09 | ||||
Rapotín | 19.11 | ||||
Velké Losiny | 19.14 | 19.16 | |||
Velké Losiny zastávka | 19.18 | ||||
Loučná nad Desnou-Filipová | 19.22 | ||||
Loučná nad Desnou | 19.25 | ||||
Loučná nad Desnou-Rejhotice | 19.29 | ||||
Kouty nad Desnou | 19.34 |
Petrov nad Desnou-Kouty nad Desnou nejede 24.XII.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci