Os 26604 „Kozí dráha“ | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 14.37 | 1 | |||
Děčín zastávka | 14.43 | 14.43 | |||
Děčín-Oldřichov | 14.46 | 14.46 | |||
Děčín-Bynov | 14.49 | 14.49 | |||
Martiněves u Děčína | 14.52 | 14.52 | |||
Jílové u Děčína | 14.55 | 14.58 | 3 | ||
Modrá u Děčína | 15.01 | 15.01 | |||
Kamenec | 15.02 | 15.02 | |||
Libouchec | 15.05 | 15.08 | 3 | ||
Malé Chvojno | 15.12 | 15.15 | 3 | ||
Telnice | 15.23 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci