..: Řazení vlaků :..
Pro vyhledání vlaku zadejte jeho číslo, nebo jméno.
Hvězdičku * lze při vyhledávání používat dle zvyklostí.

V databázi bylo nalezeno 8122 vlaků.
Česká republika - přehled tratí
010 - (Praha -) Kolín - Česká Třebová (272 vlaků)
011 - Souhrnná doprava Praha - Kolín (210 vlaků)
014 - Kolín - Ledečko (22 vlaků)
015 - Přelouč - Prachovice (30 vlaků)
016 - Borohrádek - Holice - Moravany - Chrudim - Heřmanův Městec (50 vlaků)
017 - Česká Třebová - Moravská Třebová - Chornice (33 vlaků)
018 - Choceň - Litomyšl (60 vlaků)
019 - Česká Třebová - Lanškroun (44 vlaků)
020 - (Praha -) Velký Osek - Hradec Králové - Choceň (158 vlaků)
021 - Týniště nad Orlicí - Letohrad (64 vlaků)
022 - Častolovice - Solnice (43 vlaků)
023 - Doudleby nad Orlicí - Rokytnice v Orlických horách (19 vlaků)
024 - Ústí nad Orlicí - Štíty (89 vlaků)
025 - Dolní Lipka - Hanušovice (8 vlaků)
026 - Týniště nad Orlicí - Otovice zastávka (109 vlaků)
028 - Opočno pod Orlickými horami - Dobruška (2 vlaky)
030 - (Pardubice -) Jaroměř - Liberec (78 vlaků)
031 - Souhrnná doprava Pardubice - Hradec Králové - Jaroměř (122 vlaků)
032 - Jaroměř - Trutnov (43 vlaků)
034 - Smržovka - Josefův Důl (49 vlaků)
035 - Tanvald - Železný Brod (41 vlaků)
036 - Liberec - Tanvald - Harrachov (113 vlaků)
037 - Liberec - Černousy (86 vlaků)
038 - Raspenava - Bílý Potok pod Smrkem (43 vlaků)
039 - Frýdlant v Čechách - Jindřichovice pod Smrkem (32 vlaků)
040 - Chlumec nad Cidlinou - Trutnov (65 vlaků)
041 - Hradec Králové - Jičín - Turnov (42 vlaků)
042 - Martinice v Krkonoších - Rokytnice nad Jizerou (20 vlaků)
043 - Trutnov - Žacléř (6 vlaků)
044 - Kunčice nad Labem - Vrchlabí (50 vlaků)
045 - Trutnov - Svoboda nad Úpou (32 vlaků)
047 - Trutnov - Teplice nad Metují (26 vlaků)
060 - Poříčany - Nymburk (49 vlaků)
061 - Nymburk - Jičín (49 vlaků)
062 - Chlumec nad Cidlinou - Křinec (51 vlaků)
063 - Bakov nad Jizerou - Kopidlno (6 vlaků)
064 - Mladá Boleslav - Stará Paka (105 vlaků)
070 - Praha - Turnov (136 vlaků)
071 - Nymburk - Mladá Boleslav (37 vlaků)
072 - Lysá nad Labem - Ústí nad Labem západ (65 vlaků)
073 - Ústí nad Labem-Střekov - Děčín (14 vlaků)
074 - Čelákovice - Neratovice (40 vlaků)
076 - Mladá Boleslav - Mělník (29 vlaků)
080 - Bakov nad Jizerou - Jedlová (49 vlaků)
081 - Děčín - Rumburk (87 vlaků)
083 - Rumburk - Dolní Poustevna (53 vlaků)
084 - Rumburk - Panský - Mikulášovice (28 vlaků)
086 - Liberec - Česká Lípa (42 vlaků)
087 - Lovosice - Česká Lípa (89 vlaků)
089 - Liberec - Rybniště (70 vlaků)
090 - (Praha -) Kralupy nad Vltavou - Ústí nad Labem - Děčín (166 vlaků)
091 - Souhrnná doprava Praha - Kralupy nad Vltavou (209 vlaků)
092 - Neratovice - Kralupy nad Vltavou (26 vlaků)
093 - Kralupy nad Vltavou - Kladno (106 vlaků)
094 - Vraňany - Lužec nad Vltavou (18 vlaků)
095 - Vraňany - Straškov - Zlonice (31 vlaků)
096 - Roudnice nad Labem - Straškov - Libochovice (47 vlaků)
097 - Lovosice - Teplice v Čechách (21 vlaků)
098 - Děčín - Bad Schandau (64 vlaků)
110 - Kralupy nad Vltavou - Louny (53 vlaků)
111 - Kralupy nad Vltavou - Velvary (32 vlaků)
114 - Lovosice - Louny - Postoloprty (38 vlaků)
120 - Praha - Kladno - Lužná u Rakovníka - Rakovník (107 vlaků)
121 - Hostivice - Podlešín (4 vlaky)
122 - Praha - Hostivice - Rudná u Prahy (50 vlaků)
123 - Most - Žatec západ (26 vlaků)
124 - Lužná u Rakovníka - Žatec - Chomutov (29 vlaků)
126 - Most - Louny - Rakovník (36 vlaků)
130 - Ústí nad Labem - Chomutov (140 vlaků)
131 - Ústí nad Labem - Úpořiny - Bílina (24 vlaků)
132 - Děčín - Oldřichov u Duchcova (8 vlaků)
133 - Chomutov - Jirkov (28 vlaků)
134 - Teplice v Čechách - Litvínov (31 vlaků)
135 - Most - Moldava v Krušných horách (20 vlaků)
140 - Chomutov - Karlovy Vary - Cheb (102 vlaků)
142 - Karlovy Vary dolní nádraží - Johanngeorgenstadt (40 vlaků)
144 - Nová Role - Chodov - Loket - Krásný Jez (43 vlaků)
149 - Karlovy Vary dolní nádraží - Mariánské Lázně (30 vlaků)
160 - Plzeň - Žatec (50 vlaků)
161 - Rakovník - Bečov nad Teplou (46 vlaků)
162 - Rakovník - Mladotice (25 vlaků)
170 - (Praha -) Beroun - Plzeň - Cheb (166 vlaků)
171 - Souhrnná doprava Praha - Beroun (199 vlaků)
172 - Zadní Třebaň - Lochovice (19 vlaků)
173 - Praha-Smíchov - Beroun (58 vlaků)
174 - Beroun - Rakovník (28 vlaků)
175 - Rokycany - Nezvěstice (66 vlaků)
176 - Chrást u Plzně - Radnice (2 vlaky)
180 - Plzeň - Domažlice - Furth im Wald (50 vlaků)
183 - Plzeň - Klatovy - Železná Ruda-Alžbětín (57 vlaků)
185 - Horažďovice předměstí - Domažlice (51 vlaků)
190 - Plzeň - České Budějovice (120 vlaků)
191 - Nepomuk - Blatná (22 vlaků)
192 - Číčenice - Týn nad Vltavou (2 vlaky)
194 - České Budějovice - Černý Kříž (21 vlaků)
195 - Rybník - Lipno nad Vltavou (19 vlaků)
196 - České Budějovice - Summerau (24 vlaků)
197 - Číčenice - Volary - Nové Údolí (52 vlaků)
198 - Strakonice - Volary (25 vlaků)
199 - České Budějovice - Gmünd NÖ (39 vlaků)
200 - Zdice - Protivín (51 vlaků)
201 - Tábor - Ražice (24 vlaků)
202 - Tábor - Bechyně (21 vlaků)
204 - Březnice - Rožmitál pod Třemšínem (1 vlak)
210 - Praha - Vrané nad Vltavou - Čerčany (93 vlaků)
212 - Čerčany - Světlá nad Sázavou (4 vlaky)
220 - (Praha -) Benešov u Prahy - České Budějovice (110 vlaků)
221 - Souhrnná doprava Praha - Benešov u Prahy (160 vlaků)
223 - Olbramovice - Sedlčany (25 vlaků)
224 - Tábor - Horní Cerekev (5 vlaků)
225 - Havlíčkův Brod - Jihlava - Veselí nad Lužnicí (94 vlaků)
226 - Veselí nad Lužnicí - Gmünd NÖ (24 vlaků)
227 - Kostelec u Jihlavy - Slavonice (39 vlaků)
230 - (Praha -) Kolín - Havlíčkův Brod (79 vlaků)
231 - Praha - Lysá nad Labem - Kolín (205 vlaků)
232 - Lysá nad Labem - Milovice (85 vlaků)
235 - Kutná Hora - Zruč nad Sázavou (51 vlaků)
236 - Čáslav - Třemošnice (31 vlaků)
237 - Havlíčkův Brod - Humpolec (26 vlaků)
238 - Pardubice - Havlíčkův Brod (77 vlaků)
240 - Brno - Jihlava (84 vlaků)
241 - Znojmo - Okříšky (28 vlaků)
244 - Brno - Hrušovany nad Jevišovkou, Moravské Bránice - Oslavany (121 vlaků)
246 - Břeclav - Znojmo (41 vlaků)
247 - Břeclav - Lednice (8 vlaků)
248 - Znojmo - Retz (2 vlaky)
250 - (Praha -) Havlíčkův Brod - Brno - Kúty (257 vlaků)
251 - Žďár nad Sázavou - Nové Město na Moravě - Tišnov (55 vlaků)
252 - Křižanov - Studenec (50 vlaků)
254 - Šakvice - Hustopeče u Brna (37 vlaků)
255 - Hodonín - Zaječí (30 vlaků)
260 - (Praha -) Česká Třebová - Brno (178 vlaků)
261 - Svitavy - Žďárec u Skutče (49 vlaků)
262 - Skalice nad Svitavou - Velké Opatovice - Chornice (68 vlaků)
270 - (Praha -) Česká Třebová - Přerov - Bohumín (384 vlaků)
271 - Prostějov - Konice - Dzbel - Chornice (28 vlaků)
273 - Červenka - Senice na Hané - Prostějov (55 vlaků)
274 - Litovel předměstí - Mladeč (6 vlaků)
275 - Olomouc - Drahanovice (34 vlaků)
277 - Suchdol nad Odrou - Fulnek (24 vlaků)
278 - Suchdol nad Odrou - Nový Jičín město (28 vlaků)
279 - Studénka - Bílovec (34 vlaků)
280 - Hranice na Moravě - Střelná (82 vlaků)
281 - Valašské Meziříčí - Rožnov pod Radhoštěm (36 vlaků)
282 - Vsetín - Velké Karlovice (25 vlaků)
283 - Horní Lideč - Bylnice (27 vlaků)
290 - Olomouc - Šumperk (46 vlaků)
291 - Zábřeh na Moravě - Šumperk (71 vlaků)
292 - Šumperk - Krnov (79 vlaků)
294 - Hanušovice - Staré Město pod Sněžníkem (31 vlaků)
295 - Lipová Lázně - Javorník ve Slezsku (27 vlaků)
297 - Mikulovice - Zlaté Hory (8 vlaků)
298 - Třemešná ve Slezsku - Osoblaha (11 vlaků)
300 - Brno - Přerov (- Bohumín) (162 vlaků)
301 - Nezamyslice - Olomouc (65 vlaků)
303 - Kojetín - Valašské Meziříčí (89 vlaků)
305 - Kroměříž - Zborovice (18 vlaků)
310 - Olomouc - Opava východ (92 vlaků)
311 - Valšov - Rýmařov (18 vlaků)
313 - Milotice nad Opavou - Vrbno pod Pradědem (20 vlaků)
314 - Opava východ - Svobodné Heřmanice (16 vlaků)
315 - Opava východ - Hradec nad Moravicí (36 vlaků)
317 - Opava východ - Hlučín (43 vlaků)
318 - Kravaře ve Slezsku - Chuchelná (40 vlaků)
320 - Bohumín - Čadca (153 vlaků)
321 - Opava východ - Ostrava - Český Těšín (137 vlaků)
322 - Český Těšín - Frýdek Místek (40 vlaků)
323 - Ostrava - Valašské Meziříčí (87 vlaků)
324 - Frýdlant nad Ostravicí - Ostravice (33 vlaků)
330 - Přerov - Břeclav (115 vlaků)
331 - Otrokovice - Vizovice (56 vlaků)
340 - Brno - Uherské Hradiště (118 vlaků)
341 - Staré Město u Uh.Hradiště - Vlárský průsmyk (137 vlaků)
343 - Hodonín - Veselí nad Moravou - Vrbovce (1 vlak)
904 - Mladějov na Moravě - Nová Ves u Kunčiny - Hřebeč doly (Mladějovská průmyslová dráha) (8 vlaků)
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci