..: Řazení vlaků :..
Pro vyhledání vlaku zadejte jeho číslo, nebo název. Hvězdičku * lze při vyhledávání používat dle zvyklostí.
V databázi byl nalezen 1 vlak.
|
IC 1013 „RegioJet“ « předchozí | další » |
Trasa:
Praha hl.n. 16.12, Olomouc hl.n. 18.33-18.35, Ostrava-Svinov 19.28-19.30, Ostrava hl.n. 19.36-19.37, Český Těšín 20.14-20.15, Třinec 20.23 Detail trasy »
|
|
Aktualizace: 3.12.2012 (Adam Vanting) | Trvalý odkaz | Textová verze |
|
Poznámky k vlaku:
Jede v , , nejede od 22.XII. do 31.XII., 31.III., 5.VII., 27.X. Ve vlaku jsou řazeny pouze vozy 2. třídy - občerstvení roznáškovou službou - povinná rezervace místa k sezení, místenka je součástí jízdenky - vůz s přípojkou 230 V - k dispozici bezdrátové připojení k internetu
|
Dopravce vlaku:
RegioJet a.s.; |
|
|
|
162 [CZ-RJ]
ABmz [CZ-RJ]
Vůz č. 4
Praha hl.n. - Třinec
Kliknutím zobrazíte podrobnosti o vozu
Ampz [CZ-RJ]
Vůz č. 3
Praha hl.n. - Třinec
Kliknutím zobrazíte podrobnosti o vozu
Ampz [CZ-RJ]
Vůz č. 2
Praha hl.n. - Třinec
Kliknutím zobrazíte podrobnosti o vozu
ABmz [CZ-RJ]
Vůz č. 1
Praha hl.n. - Třinec
Kliknutím zobrazíte podrobnosti o vozu