Pro vyhledání vlaku zadejte jeho číslo, nebo název. Hvězdičku * lze při vyhledávání používat dle zvyklostí.
V databázi byl nalezen 1 vlak.
|
EN 456 „Phoenix“ « předchozí | další » |
Trasa:
Praha hl.n. 18.29, Ústí nad Labem hl.n. 19.40-19.42, Dresden Hbf 20.47-20.53, Berlin Ostbahnhof 23.15-23.37, Hannover Hbf 1.33 Detail trasy »
|
Řazení platné v období:
|
|
Aktualizace: 8.8.2013 (Filip Hrůza) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
Berlin Ostbahnhof – Hannover Hbf jede / 16./17.III. - 7./8.XII. a a 15./16.XII., 11./12. - 13./14.I., 29./30., 31.III./1.IV., 27./28., 29./30.IX., 4./5., 6./7.X. - rozšířená přeprava spoluzavazadel, především jízdních kol; povinná rezervace místa pro jízdní kolo nebo místa pro cestujícího s jízdním kolem Ve vlaku jsou řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy - povinná rezervace místa k sezení, ve vozech č. 259, 260 v úseku Praha hl.n. – Berlin Ostbahnhof a ve vozech č. 251, 252 v úseku Praha hl.n. – Dresden Hbf (– Erfurt Hbf) je povolena přeprava bez povinné rezervace místa k sezení - lůžkový vůz - lehátkový vůz 456 / 446 / 472 č. 161, 162: Praha hl.n. - Københavns Hovedbanegård 456 / 446 č. 171, 172, 173, 174: Praha hl.n. - Amsterdam Centraal 456 / 458 č. 263, 265 266, 267: Praha hl.n. - Zürich Hbf 456 / 458 č. 252, 251: Praha hl.n. - Erfurt Hbf Na síti D - DB Netz, NL - NS a DK - DSB kategorie CNL Souprava přijede z Prahy ONJ-odj. jako Sv 456 ve 18.01 Souprava (vozy č. 259, 260) odjede do stanice Berlin-Grunewald jako Sv 40816 v 23.38
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) Oddíl č.1 služební 2) - lehátkový vůz 3) Lehátkový úsek Praha hl.n. – Københavns Hovedbanegård, oddíl čís. 1 pro DB EuropeanRailservice, 10 oddílů po 6 lehátkách 4) Servis zajišťuje firma DB EuropeanRailservice 5) Kurs EWP 1310 Aurora Berlin Ostbahnhof 0.22, Hannover** (z dopravních důvodů) 3.01-3.33, Flensburg Hbf** 7.13-7.15, Padborg** 7.26-7.50, Odense** 10.18-10.22, København Hovedbanegård 11.54 vlakem CNL 446 / CNL 472 6) / 10./11.VIII. - 30.XI./1.XII. a 15./16.I. CNL 1272 Aurora Berlin Ostbahnhof 23.37, Hannover Hbf (z dopravních důvodů) 2.16-2.31, Hamburg-Altona (z dopravních důvodů) 3.30-4.12, Flensburg Hbf 6.36-6.38, Padborg 7.07-7.33, Odense 9.20-9.24, København Hovedbanegård 10.54 vlakem CNL 456 / CNL 1272 7) - lůžkový vůz 8) - rozšířená přeprava spoluzavazadel, především jízdních kol; povinná rezervace místa pro jízdní kolo nebo místa pro cestujícího s jízdním kolem 9) - povinná rezervace místa k sezení 10) Kurs EWP 1044 Jan Kiepura Berlin Ostbahnhof 0.22, Hannover (z dopravních důvodů) 3.01-3.35, Dortmund Hbf* 5.13-5.15, Wuppertal Hbf* 6.07-6.09, Köln Hbf* 6.59-7.05, Duisburg Hbf* 7.59-8.02, Emmerich* 9.03-9.20, Utrecht Centraal* 10.26-10.28, Amsterdam Centraal 10.57 vlakem CNL 446 11) 28./29.VI. - 1./2.IX. CNL 436 Jan Kiepura Dortmund Hbf 4.50, Duisburg Hbf 5.27-5.29, Düsseldorf Hbf 5.42-5.44, Köln Hbf 6.14-6.35, Venlo 8.23-8.38, Utrecht Centraal 10.28-10.34, Amsterdam Centraal 11.02 vlakem vlakem CNL 436 12) Jede 13./14.II. - 6./7.XI. 13) Lehátkový úsek Praha hl.n. – Emmerich, oddíl č. 1 pro DB EuropeanRailservice, 10 oddílů po 6 lehátkách 14) Lehátkový úsek Praha hl.n. – Emmerich, oddíl č. 1 pro DB EuropeanRailservice, 8 oddílů po 6 lehátkách, 1 oddíl o 2 lehátkách pro invalidy 15) Kurs EWP 1820 Canopus Dresden Hbf 21.04, Leipzig Hbf 22.17-22.26, Erfurt Hbf 23.44-1.21, Frankfurt (Main) Süd 3.59-4.02, Karlsruhe Hbf 5.40-5.42, Basel SBB 7.55-8.10, Zürich HB 9.17 vlakem CNL 458 16) Lehátkový úsek Praha hl.n. – Zürich HB, oddíl č. 1 pro DB EuropeanRailservice, 8 oddílů po 6 lehátkách, 1 oddíl o 2 lehátkách pro invalidy 17) Lehátkový úsek Praha hl.n. – Zürich HB, 6 oddílů po 6 lehátkách |
|
Poznámky k oběhům:
a) V od 457, vůz č. 662, návoz do oběhu (EWP 1310) |
|
|
|