|
EC 277 „Slovan“ « předchozí | další » |
Trasa:
Praha hl.n. 9.39, Pardubice hl.n. 10.39-10.41, Brno hl.n. 12.19-12.22, Břeclav 12.54-12.57, Bratislava hl.st. 13.47-13.50, Budapest-Keleti pu. 16.35 Detail trasy »
|
Radenie platné v období:
|
|
Aktualizácia: 29.6.2013 (Filip Novotný) | trvalý odkaz | Grafická verzia |
|
Poznámky k vlaku:
- vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku - úschova během přepravy; povinná rezervace místa pro jízdní kolo - restaurační vůz - vůz s oddíly pro cestující s dětmi do 10 let Souprava přijede z Prahy ONJ-odj. jako Sv 277 v 9.28
|
dopravca vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozňom:
1) Místa č. 12-16 pro invalidy 2) - restaurační vůz 3) Servis zajišťuje firma JLV, a.s. 4) Oddíly č. 1-3 tiché 5) - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, oddíl č. 6 pro invalidy 6) - úschova během přepravy; povinná rezervace místa pro jízdní kolo 7) - vůz s oddíly pro cestující s dětmi do 10 let 8) Oběh kursu EWP 3218: // Praha hl.n. – Budapest-Keleti pu. 18.10 – Békéscsaba – Lökösháza 23.06 // // Lökösháza 6.50 – Békéscsaba – Budapest-Keleti pu. 9.50 – Praha hl.n. vlakem EC 277/IC 748/R 7438 // IC 739/EC 276 |
|
|