Os 7531 | |
Řazení vlaku: 813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vrútky | 16.24 | ||||
Priekopa | 16.28 | 16.28 | |||
Martin | 16.32 | 16.33 | |||
Košťany nad Turcom | 16.37 | 16.38 | |||
Príbovce | 16.42 | 16.43 | |||
Kláštor pod Znievom | 16.48 | 16.48 | |||
Jazernica | 16.52 | 16.52 | |||
Malý Čepčín | 16.56 | 16.56 | |||
Diviaky | 17.00 | 17.01 | |||
Turčianske Teplice | 17.03 | 17.04 | |||
Horná Štubňa zastávka | 17.09 | 17.10 | |||
Horná Štubňa | 17.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci