Os 20967 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plesná | 9.26 | 9.26 | |||
Vojtanov | 9.34 | 9.36 | 1 | ||
Žírovice-Seníky | 9.40 | 9.40 | |||
Františkovy Lázně | 9.46 | 9.47 | 1 | ||
Františkovy Lázně-Aquaforum | 9.48 | 9.48 | |||
Cheb | 9.54 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci