Os 4322 | |
Řazení vlaku: 643 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Komárno | 14.29 | ||||
Zlatná na Ostrove | 14.41 | 14.42 | |||
Zemianska Olča | 14.51 | 14.51 | |||
Veľký Meder | 14.59 | 15.00 | |||
Okoč | 15.05 | ||||
Dolný Bar | 15.15 | ||||
Kútniky | 15.19 | ||||
Dunajská Streda | 15.23 | 15.37 | |||
Veľké Blahovo | 15.40 | 15.40 | |||
Orechová Potôň | 15.43 | 15.44 | |||
Michal na Ostrove | 15.46 | 15.46 | |||
Lehnice | 15.50 | 15.51 | |||
Veľká Paka | 15.55 | 15.55 | |||
Malá Paka | 15.57 | ||||
Kvetoslavov | 16.00 | 16.01 | |||
Kvetoslavov zastávka | 16.03 | 16.03 | |||
Miloslavov | 16.07 | 16.07 | |||
Nové Košariská | 16.10 | 16.11 | |||
Rovinka | 16.13 | ||||
Podunajské Biskupice | 16.17 | 16.18 | |||
Bratislava-Nové Mesto | 16.25 | 16.30 | 3. | ||
Bratislava hlavná stanica | 16.37 | 5./22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci