Vlak Os 18351 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 6.35 | 2A/2 | |||
Bludov | 6.40 | 6.42 | 2/3 | ||
Ruda nad Moravou | 6.58 | 6.59 | 3 | ||
Bohdíkov | 7.05 | 7.06 | 4 | ||
Hanušovice | 7.14 | 8.15 | 5 | ||
Vlaské | 8.20 | 8.21 | |||
Podlesí | 8.27 | 8.28 | |||
Červený Potok | 8.37 | 8.38 | 2 | ||
Prostřední Lipka | 8.41 | 8.42 | |||
Dolní Lipka | 8.48 | 8.51 | 2 | ||
Králíky zastávka | 8.54 | 8.55 | |||
Králíky | 8.58 | 2 |
jede 9.III.;
dopravce KŽC Doprava, s.r.o.; prodej jízdenek zajištěn ve vlaku dle tarifu dopravce. Podrobnosti o tarifu na www.kzc.cz; Historický motorový vlak; ; SNĚŽNICKÝ MOTORÁČEK
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci