Os 9939 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Řevnice | 15.24 | 2 | |||
Dobřichovice | 15.28 | 15.28 | 1/3 | ||
Všenory | 15.30 | 15.31 | |||
Černošice-Mokropsy | 15.33 | 15.34 | |||
Černošice | 15.36 | 15.37 | |||
Praha-Radotín | 15.41 | 15.42 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 15.45 | 15.45 | |||
Praha-Smíchov | 15.51 | 15.52 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 15.59 | 16.02 | 3 | ||
Praha-Libeň | 16.08 | 16.09 | 3 | ||
Praha-Kyje | 16.12 | 16.12 | |||
Praha-Dolní Počernice | 16.14 | 16.14 | |||
Praha-Běchovice | 16.17 | 16.18 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 16.23 | 16.23 | |||
Úvaly | 16.28 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci