Os 9921 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Řevnice | 7.54 | 2 | |||
Dobřichovice | 7.58 | 7.58 | 1/3 | ||
Všenory | 8.00 | 8.01 | |||
Černošice-Mokropsy | 8.03 | 8.04 | |||
Černošice | 8.06 | 8.07 | |||
Praha-Radotín | 8.11 | 8.12 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 8.15 | 8.15 | |||
Praha-Smíchov | 8.21 | 8.22 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 8.29 | 8.32 | 3 | ||
Praha-Libeň | 8.38 | 8.39 | 3 | ||
Praha-Kyje | 8.42 | 8.42 | |||
Praha-Dolní Počernice | 8.44 | 8.44 | |||
Praha-Běchovice | 8.47 | 8.48 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 8.53 | 8.53 | |||
Úvaly | 8.58 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci