..: Trasa vlaku Os 9803 - JŘ 2013 :..
Os 9803
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Rakovník   22.07 4
  Rakovník zastávka  22.11 22.11 
  Lužná u Rakovníka  22.19 22.21 2
  Řevničov  22.28 22.29 2
  Nové Strašecí  22.34 22.34 3
  Rynholec  22.40 22.40 
  Stochov  22.43 22.45 3
  Kačice  22.49 22.49 
  Kamenné Žehrovice  22.53 22.53 3
  Kladno-Rozdělov  22.56 22.56 
  Kladno  23.00 23.06 3
  Unhošť  23.10 23.14 2
  Pavlov  23.17 23.17 
  Jeneč  23.20 23.21 2
  Hostivice  23.25 23.26 5
  Praha-Ruzyně  23.31 23.31 3
  Praha-Veleslavín  23.36 23.36 1
  Praha-Dejvice  23.41 23.41 2
  Praha-Bubny  23.47 23.47 3
  Praha hlavní nádraží  0.06  3

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci