..: Trasa vlaku Os 9801 - JŘ 2013 :..
Os 9801
Řazení vlaku: 714 + 3xBtx763  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Rakovník   5.41 4
  Rakovník zastávka  5.45 5.45 
  Lužná u Rakovníka  5.54 5.55 2
  Řevničov  6.02 6.03 2
  Nové Strašecí  6.08 6.08 3
  Rynholec  6.14 6.14 
  Stochov  6.17 6.18 3
  Kačice  6.22 6.22 
  Kamenné Žehrovice  6.26 6.29 3
  Kladno-Rozdělov  6.32 6.32 
  Kladno  6.36 6.46 3
  Unhošť  6.51 6.51 2
  Pavlov  6.55 6.55 
  Jeneč  6.59 6.59 2
  Hostivice  7.03 7.06 5
  Praha-Ruzyně  7.11 7.11 3
  Praha-Veleslavín  7.16 7.16 1
  Praha-Dejvice  7.24 7.24 2
  Praha-Bubny  7.30 7.30 4
  Praha Masarykovo nádraží  7.35  IV./6

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci