Os 9538 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 22.41 | 2 | |||
Praha hlavní nádraží | 22.45 | 22.48 | 5 | ||
Praha-Vysočany | 22.54 | 22.55 | 1 | ||
Praha-Satalice | 23.04 | 23.04 | 2 | ||
Praha-Kbely | 23.07 | 23.07 | |||
Praha-Čakovice | 23.11 | 23.14 | 3 | ||
Hovorčovice | 23.18 | 23.18 | |||
Měšice u Prahy | 23.22 | 23.22 | 1 | ||
Zlonín | 23.24 | 23.24 | |||
Kojetice u Prahy | 23.27 | 23.27 | |||
Neratovice | 23.31 | 23.32 | 3 | ||
Tišice | 23.35 | 23.35 | |||
Všetaty | 23.39 | 23.40 | 1/1 | ||
Malý Újezd | 23.46 | 23.46 | |||
Mělník | 23.50 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci