Os 9510 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 13.41 | 2 | |||
Praha hlavní nádraží | 13.45 | 13.48 | 5 | ||
Praha-Vysočany | 13.54 | 13.55 | 1 | ||
Praha-Satalice | 14.04 | 14.04 | 2 | ||
Praha-Kbely | 14.07 | 14.07 | |||
Praha-Čakovice | 14.11 | 14.14 | 3 | ||
Hovorčovice | 14.18 | 14.18 | |||
Měšice u Prahy | 14.22 | 14.22 | 1 | ||
Zlonín | 14.24 | 14.24 | |||
Kojetice u Prahy | 14.27 | 14.27 | |||
Neratovice | 14.31 | 14.32 | 3 | ||
Tišice | 14.35 | 14.35 | |||
Všetaty | 14.39 | 14.43 | 1/1 | ||
Byšice | 14.46 | 14.47 | 2 | ||
Kojovice | 14.50 | 14.50 | |||
Košátky | 14.52 | 14.52 | |||
Kropáčova Vrutice | 14.56 | 14.59 | 2 | ||
Zdětín u Chotětova | 15.05 | 15.05 | |||
Chotětov | 15.09 | 15.10 | 3 | ||
Krnsko | 15.16 | 15.16 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 15.21 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci