Os 9339 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 16.17 | I./1 | |||
Praha-Libeň | 16.23 | 16.24 | 3 | ||
Praha-Kyje | 16.27 | 16.27 | |||
Praha-Dolní Počernice | 16.29 | 16.29 | |||
Praha-Běchovice | 16.32 | 16.33 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 16.38 | 16.38 | |||
Úvaly | 16.43 | 16.43 | 1/2 | ||
Tuklaty | 16.48 | 16.48 | |||
Rostoklaty | 16.51 | 16.51 | |||
Český Brod | 16.55 | 16.56 | 2 | ||
Klučov | 16.59 | 16.59 | |||
Poříčany | 17.02 | 17.02 | 1 | ||
Tatce | 17.06 | 17.06 | |||
Pečky | 17.09 | 17.14 | 2 | ||
Cerhenice | 17.17 | 17.17 | |||
Velim | 17.20 | 17.21 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 17.23 | 17.23 | |||
Kolín zastávka | 17.27 | 17.27 | |||
Kolín | 17.30 | 17.37 | 2 | ||
Kolín dílny | 17.39 | 17.39 | |||
Starý Kolín | 17.43 | 17.43 | |||
Záboří nad Labem | 17.47 | 17.47 | 1/3 | ||
Týnec nad Labem | 17.49 | 17.49 | |||
Kojice | 17.52 | 17.52 | |||
Chvaletice | 17.54 | 17.54 | |||
Řečany nad Labem | 17.58 | 17.59 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 18.02 | 18.02 | |||
Přelouč | 18.05 | 18.08 | 1/2 | ||
Valy u Přelouče | 18.11 | 18.11 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 18.18 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci