Os 9247 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 18.16 | 1 | |||
Lštění | 18.19 | 18.19 | |||
Zlenice | 18.22 | 18.22 | |||
Hvězdonice | 18.26 | 18.27 | 2 | ||
Chocerady | 18.30 | 18.30 | |||
Vlkovec | 18.32 | 18.32 | |||
Samechov | 18.36 | 18.37 | 2 | ||
Stříbrná Skalice | 18.40 | 18.40 | |||
Plužiny | 18.43 | 18.43 | |||
Sázava zastávka | 18.47 | 18.47 | |||
Sázava | 18.50 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci