Os 9204 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Světlá nad Sázavou | 11.46 | 3 | |||
Světlá nad Sázavou město | 11.48 | 11.48 | |||
Dolní Březinka | 11.51 | 11.51 | |||
Mrzkovice | 11.53 | 11.53 | |||
Smrčná | 11.57 | 11.57 | |||
Stvořidla | 12.02 | 12.02 | |||
Vilémovice | 12.05 | 12.05 | |||
Horní Ledeč | 12.10 | 12.10 | |||
Ledeč nad Sázavou | 12.13 | 12.14 | 3 | ||
Chřenovice-Podhradí | 12.20 | 12.20 | |||
Chřenovice | 12.26 | 12.26 | |||
Budčice | 12.30 | 12.30 | |||
Vlastějovice | 12.32 | 12.33 | 3 | ||
Laziště | 12.35 | 12.35 | |||
Horka nad Sázavou | 12.38 | 12.38 | |||
Zruč nad Sázavou | 12.44 | 12.45 | 4 | ||
Zruč nad Sázavou zastávka | 12.48 | 12.48 | |||
Chabeřice | 12.54 | 12.54 | |||
Čížov | 12.56 | 12.56 | |||
Střechov nad Sázavou | 13.00 | 13.00 | |||
Kácov zastávka | 13.05 | 13.05 | |||
Kácov | 13.09 | 13.10 | 3 | ||
Vranice | 13.15 | 13.15 | |||
Soběšín | 13.19 | 13.19 | |||
Český Šternberk zastávka | 13.23 | 13.23 | |||
Český Šternberk | 13.25 | 13.25 | |||
Malovidy | 13.28 | 13.28 | |||
Rataje nad Sázavou-Ivaň | 13.32 | 13.32 | |||
Rataje nad Sázavou zastávka | 13.34 | 13.34 | |||
Ledečko | 13.38 | 13.45 | 2 | ||
Samopše | 13.48 | 13.48 | |||
Sázava | 13.54 | 14.02 | 3 | ||
Sázava zastávka | 14.04 | 14.04 | |||
Plužiny | 14.07 | 14.07 | |||
Stříbrná Skalice | 14.11 | 14.11 | |||
Samechov | 14.14 | 14.15 | 2 | ||
Vlkovec | 14.18 | 14.18 | |||
Chocerady | 14.19 | 14.19 | |||
Hvězdonice | 14.23 | 14.28 | 2 | ||
Zlenice | 14.32 | 14.32 | |||
Lštění | 14.35 | 14.35 | |||
Čerčany | 14.39 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci