Vlak Sp 9082 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ledečko | 14.55 | 2 | |||
Sázava | 15.04 | 16.03 | 2 | ||
Stříbrná Skalice | 16.11 | 16.13 | |||
Chocerady | 16.21 | 16.23 | |||
Hvězdonice | 16.27 | 16.29 | 2 | ||
Čerčany | 16.40 | 17.30 | 1 | ||
Týnec nad Sázavou | 17.47 | 17.55 | 2 | ||
Krhanice | 18.02 | 18.05 | 3 | ||
Jílové u Prahy | 18.16 | 18.25 | 2 | ||
Davle | 18.41 | 18.52 | 2 | ||
Praha-Braník | 19.21 | 3 |
; Ledečko-Praha-Braník jede 29.VI., 31.VIII.;
historický parní vlak, globální cena;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci