Os 9067 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 18.00 | ||||
Praha-Vršovice | 18.04 | 18.05 | 2 | ||
Praha-Krč | 18.11 | 18.11 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 18.15 | 18.16 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 18.20 | 18.20 | |||
Praha-Komořany | 18.22 | 18.22 | |||
Praha-Zbraslav | 18.26 | 18.26 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 18.30 | 18.30 | |||
Vrané nad Vltavou | 18.33 | 18.34 | 2 | ||
Skochovice | 18.37 | 18.37 | |||
Davle | 18.43 | 18.44 | 2 | ||
Petrov-Chlomek | 18.47 | 18.47 | |||
Petrov u Prahy | 18.49 | 18.49 | |||
Luka pod Medníkem | 18.54 | 18.54 | |||
Jílové u Prahy | 19.01 | 19.11 | 2 | ||
Kamenný Přívoz | 19.16 | 19.16 | |||
Prosečnice | 19.18 | 19.18 | |||
Krhanice | 19.23 | 19.23 | |||
Chrást nad Sázavou | 19.27 | 19.27 | |||
Týnec nad Sázavou | 19.30 | 19.51 | 2 | ||
Pecerady | 19.54 | 19.54 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 19.59 | 19.59 | |||
Poříčí nad Sázavou | 20.03 | 20.03 | |||
Čerčany | 20.09 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci