Os 8828 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 11.20 | 2 | |||
Praha-Smíchov | 11.27 | 11.28 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 11.33 | 11.33 | |||
Praha-Radotín | 11.36 | 11.36 | 2 | ||
Černošice | 11.41 | 11.41 | |||
Černošice-Mokropsy | 11.43 | 11.44 | |||
Všenory | 11.46 | 11.47 | |||
Dobřichovice | 11.48 | 11.49 | 2 | ||
Řevnice | 11.52 | 11.53 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 11.56 | 11.56 | 2 | ||
Karlštejn | 12.00 | 12.01 | 1/2 | ||
Srbsko | 12.04 | 12.05 | |||
Beroun | 12.10 | 1A |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci