Os 8825 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 9.48 | 1A | |||
Srbsko | 9.52 | 9.53 | |||
Karlštejn | 9.56 | 9.56 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 10.00 | 10.00 | 1/4 | ||
Řevnice | 10.03 | 10.04 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 10.07 | 10.08 | 1/3 | ||
Všenory | 10.10 | 10.11 | |||
Černošice-Mokropsy | 10.13 | 10.14 | |||
Černošice | 10.16 | 10.17 | |||
Praha-Radotín | 10.21 | 10.22 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 10.25 | 10.25 | |||
Praha-Smíchov | 10.31 | 10.32 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 10.39 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci