Os 8824 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Úvaly | 9.16 | 1/1 | |||
Praha-Klánovice | 9.20 | 9.20 | |||
Praha-Běchovice | 9.26 | 9.26 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 9.29 | 9.29 | |||
Praha-Kyje | 9.31 | 9.31 | |||
Praha-Libeň | 9.35 | 9.36 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 9.42 | 9.50 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 9.57 | 9.58 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 10.03 | 10.03 | |||
Praha-Radotín | 10.06 | 10.06 | 2 | ||
Černošice | 10.11 | 10.11 | |||
Černošice-Mokropsy | 10.13 | 10.14 | |||
Všenory | 10.16 | 10.17 | |||
Dobřichovice | 10.18 | 10.19 | 2 | ||
Řevnice | 10.22 | 10.23 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 10.26 | 10.26 | 2 | ||
Karlštejn | 10.30 | 10.31 | 1/2 | ||
Srbsko | 10.34 | 10.35 | |||
Beroun | 10.40 | 1A |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci