..: Trasa vlaku Os 8719 - JŘ 2013 :..
Os 8719
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Veselí nad Lužnicí   21.43 1
  Vlkov nad Lužnicí  21.48 21.48 
  Frahelž  21.52 21.52 
  Lomnice nad Lužnicí  21.56 21.57 1
  Lužnice Neobsazená zastávka  22.02 22.02 
  Třeboň  22.06 22.09 2
  Třeboň lázně  22.12 22.13 
  Majdalena zastávka  22.20 22.20 
  Majdalena  22.23 22.24 3
  Suchdol nad Lužnicí  22.29 22.30 4
  Suchdol nad Lužnicí zastávka  22.32 22.32 
  Hrdlořezy  22.35 22.35 
  Dvory nad Lužnicí  22.38 22.39 
  Nová Ves nad Lužnicí  22.44 22.45 1
  České Velenice  22.51  2

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci