..: Trasa vlaku Os 8717 - JŘ 2013 :..
Os 8717
Řazení vlaku: 2x814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Veselí nad Lužnicí   19.43 1
  Vlkov nad Lužnicí  19.48 19.48 
  Frahelž  19.52 19.52 
  Lomnice nad Lužnicí  19.56 19.57 1
  Lužnice Neobsazená zastávka  20.02 20.02 
  Třeboň  20.06 20.09 2
  Třeboň lázně  20.12 20.13 
  Majdalena zastávka  20.20 20.20 
  Majdalena  20.23 20.24 3
  Suchdol nad Lužnicí  20.29 20.30 4
  Suchdol nad Lužnicí zastávka  20.32 20.33 
  Hrdlořezy  20.35 20.36 
  Dvory nad Lužnicí  20.39 20.39 
  Nová Ves nad Lužnicí  20.44 20.45 1
  České Velenice  20.51  2

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci