..: Trasa vlaku Os 8715 - JŘ 2013 :..
Os 8715
Řazení vlaku: 2x814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Veselí nad Lužnicí   17.43 1
  Vlkov nad Lužnicí  17.48 17.48 
  Frahelž  17.52 17.52 
  Lomnice nad Lužnicí  17.56 17.57 1
  Lužnice Neobsazená zastávka  18.02 18.02 
  Třeboň  18.06 18.09 2
  Třeboň lázně  18.12 18.13 
  Majdalena zastávka  18.20 18.20 
  Majdalena  18.23 18.24 3
  Suchdol nad Lužnicí  18.29 18.30 4
  Suchdol nad Lužnicí zastávka  18.32 18.33 
  Hrdlořezy  18.35 18.36 
  Dvory nad Lužnicí  18.39 18.39 
  Nová Ves nad Lužnicí  18.44 18.45 1
  České Velenice  18.51  2

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci