..: Trasa vlaku Os 8714 - JŘ 2013 :..
Os 8714
Řazení vlaku: 2x814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  České Velenice   13.27 2
  Nová Ves nad Lužnicí  13.32 13.33 1
  Dvory nad Lužnicí  13.38 13.38 
  Hrdlořezy  13.41 13.41 
  Suchdol nad Lužnicí zastávka  13.44 13.44 
  Suchdol nad Lužnicí  13.46 13.47 3
  Majdalena  13.52 13.53 3
  Majdalena zastávka  13.55 13.56 
  Třeboň lázně  14.04 14.05 
  Třeboň  14.08 14.09 1
  Lužnice Neobsazená zastávka  14.14 14.14 
  Lomnice nad Lužnicí  14.19 14.20 1
  Frahelž  14.23 14.24 
  Vlkov nad Lužnicí  14.27 14.28 
  Veselí nad Lužnicí  14.34  1

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci