..: Trasa vlaku Os 8712 - JŘ 2013 :..
Os 8712
Řazení vlaku: 2x814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  České Velenice   11.27 2
  Nová Ves nad Lužnicí  11.32 11.33 1
  Dvory nad Lužnicí  11.38 11.38 
  Hrdlořezy  11.41 11.41 
  Suchdol nad Lužnicí zastávka  11.44 11.44 
  Suchdol nad Lužnicí  11.46 11.47 3
  Majdalena  11.52 11.53 3
  Majdalena zastávka  11.55 11.56 
  Třeboň lázně  12.04 12.05 
  Třeboň  12.08 12.09 1
  Lužnice Neobsazená zastávka  12.14 12.14 
  Lomnice nad Lužnicí  12.19 12.20 1
  Frahelž  12.23 12.24 
  Vlkov nad Lužnicí  12.27 12.28 
  Veselí nad Lužnicí  12.34  1

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci