..: Trasa vlaku Os 8710 - JŘ 2013 :..
Os 8710
Řazení vlaku: 2x814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  České Velenice   9.27 2
  Nová Ves nad Lužnicí  9.32 9.33 1
  Dvory nad Lužnicí  9.38 9.38 
  Hrdlořezy  9.41 9.41 
  Suchdol nad Lužnicí zastávka  9.44 9.44 
  Suchdol nad Lužnicí  9.46 9.47 3
  Majdalena  9.52 9.53 3
  Majdalena zastávka  9.55 9.56 
  Třeboň lázně  10.04 10.05 
  Třeboň  10.08 10.09 1
  Lužnice Neobsazená zastávka  10.14 10.14 
  Lomnice nad Lužnicí  10.19 10.20 1
  Frahelž  10.23 10.24 
  Vlkov nad Lužnicí  10.27 10.28 
  Veselí nad Lužnicí  10.34  1

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci