Os 8709 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 11.43 | 1 | |||
Vlkov nad Lužnicí | 11.48 | 11.48 | |||
Frahelž | 11.52 | 11.52 | |||
Lomnice nad Lužnicí | 11.56 | 11.57 | 1 | ||
Lužnice | 12.02 | 12.02 | |||
Třeboň | 12.06 | 12.09 | 2 | ||
Třeboň lázně | 12.12 | 12.13 | |||
Majdalena zastávka | 12.20 | 12.20 | |||
Majdalena | 12.23 | 12.24 | 3 | ||
Suchdol nad Lužnicí | 12.29 | 12.30 | 4 | ||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 12.32 | 12.33 | |||
Hrdlořezy | 12.35 | 12.36 | |||
Dvory nad Lužnicí | 12.39 | 12.39 | |||
Nová Ves nad Lužnicí | 12.44 | 12.45 | 1 | ||
České Velenice | 12.51 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök