..: Trasa vlaku Os 8709 - JŘ 2013 :..
Os 8709
Řazení vlaku: 2x814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Veselí nad Lužnicí   11.43 1
  Vlkov nad Lužnicí  11.48 11.48 
  Frahelž  11.52 11.52 
  Lomnice nad Lužnicí  11.56 11.57 1
  Lužnice Neobsazená zastávka  12.02 12.02 
  Třeboň  12.06 12.09 2
  Třeboň lázně  12.12 12.13 
  Majdalena zastávka  12.20 12.20 
  Majdalena  12.23 12.24 3
  Suchdol nad Lužnicí  12.29 12.30 4
  Suchdol nad Lužnicí zastávka  12.32 12.33 
  Hrdlořezy  12.35 12.36 
  Dvory nad Lužnicí  12.39 12.39 
  Nová Ves nad Lužnicí  12.44 12.45 1
  České Velenice  12.51  2

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci