Os 8667 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 18.42 | 2 | |||
Kolín dílny | 18.44 | 18.44 | |||
Starý Kolín | 18.48 | 18.48 | |||
Záboří nad Labem | 18.52 | 18.57 | 1/2 | ||
Týnec nad Labem | 18.58 | 18.59 | |||
Kojice | 19.01 | 19.01 | |||
Chvaletice | 19.03 | 19.04 | |||
Řečany nad Labem | 19.08 | 19.12 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 19.15 | 19.15 | |||
Přelouč | 19.19 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci