Os 8658 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 14.31 | 3 | |||
Pardubice-Svítkov | 14.33 | 14.34 | |||
Pardubice-Opočínek | 14.37 | 14.37 | |||
Valy u Přelouče | 14.40 | 14.41 | |||
Přelouč | 14.44 | 14.51 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 14.54 | 14.54 | |||
Řečany nad Labem | 14.57 | 14.57 | 1/2 | ||
Chvaletice | 15.01 | 15.01 | |||
Kojice | 15.03 | 15.03 | |||
Týnec nad Labem | 15.06 | 15.07 | |||
Záboří nad Labem | 15.08 | 15.09 | 2 | ||
Starý Kolín | 15.12 | 15.13 | |||
Kolín dílny | 15.16 | 15.17 | |||
Kolín | 15.20 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci