..: Trasa vlaku Os 8319 - JŘ 2013 :..
Os 8319
Řazení vlaku: 210 + Bdt280 + BDs450  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Počátky-Žirovnice   13.05 1
  Popelín  13.09 13.10 3
  Bednáreček  13.13 13.13 
  Bednárec  13.19 13.19 
  Jarošov nad Nežárkou  13.22 13.26 1
  Rodvínov  13.30 13.30 
  Jindřichův Hradec  13.37 13.40 2
  Děbolín Neobsazená zastávka  13.45 13.45 
  Mnich Neobsazená zastávka  13.53 13.53 
  Kardašova Řečice  13.56 14.00 2
  Doňov  14.06 14.07 2
  Řípec Neobsazená zastávka  14.13 14.13 
  Veselí nad Lužnicí  14.17  4

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci