..: Trasa vlaku Os 8318 - JŘ 2013 :..
Os 8318
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Veselí nad Lužnicí   13.42 3
  Řípec Neobsazená zastávka  13.45 13.45 
  Doňov  13.51 13.51 2
  Kardašova Řečice  13.58 13.59 3
  Mnich Neobsazená zastávka  14.02 14.02 
  Děbolín Neobsazená zastávka  14.10 14.10 
  Jindřichův Hradec  14.15 14.19 2
  Rodvínov  14.25 14.25 
  Jarošov nad Nežárkou  14.29 14.32 1
  Bednárec  14.36 14.36 
  Bednáreček  14.42 14.42 
  Popelín  14.45 14.45 3
  Počátky-Žirovnice  14.50  1

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci