..: Trasa vlaku Os 8310 - JŘ 2013 :..
Os 8310
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Veselí nad Lužnicí   5.06 4
  Řípec Neobsazená zastávka  5.08 5.08 
  Doňov  5.14 5.15 2
  Kardašova Řečice  5.22 5.23 3
  Mnich Neobsazená zastávka  5.26 5.26 
  Děbolín Neobsazená zastávka  5.33 5.33 
  Jindřichův Hradec  5.38 5.55 2
  Rodvínov  6.01 6.01 
  Jarošov nad Nežárkou  6.05 6.06 1
  Bednárec  6.09 6.09 
  Bednáreček  6.15 6.15 
  Popelín  6.19 6.22 
  Počátky-Žirovnice  6.26  1

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci