..: Trasa vlaku Os 8302 - JŘ 2013 :..
Os 8302
Řazení vlaku: 362_najbrt + BDs450 + Bdt279/Bdt280  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  České Budějovice   22.43 II
  České Budějovice severní zastávka Neobsazená zastávka  22.45 22.45 
  Hrdějovice Neobsazená zastávka  22.51 22.51 
  Hosín Neobsazená zastávka  22.53 22.54 
  Hluboká nad Vltavou-Zámostí  22.57 22.58 2
  Chotýčany  23.05 23.06 3
  Ševětín  23.10 23.11 2
  Neplachov Neobsazená zastávka  23.14 23.14 
  Dynín  23.17 23.18 4
  Horusice  23.22 23.22 2
  Veselí nad Lužnicí zastávka  23.25 23.26 
  Veselí nad Lužnicí  23.30 23.31 2
  Řípec Neobsazená zastávka  23.33 23.34 
  Doňov  23.40 23.40 2
  Kardašova Řečice  23.46 23.47 2
  Mnich Neobsazená zastávka  23.50 23.50 
  Děbolín Neobsazená zastávka  23.57 23.58 
  Jindřichův Hradec  0.03  2

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci